Konsultacje

W czym możemy Ci pomóc?

  • Konsultacje Psychologiczne
  • Konsultacje z wizerunku publicznego
  • Konsultacje z wizażu

dr Anetta Pereświet-Sołtan

zaprasza na konsultacje służące podnoszeniu jakości życia.
Jeśli czujesz, że warto zastanowić się nad tym w jakim miejscu życia jesteś, jak wyznaczyć kolejne cele, jak przezwyciężyć trudności, z którymi się zmagasz (w relacji z partnerem, dzieckiem, rodzicami, z samym sobą) - przyjdź. Wspólnie poszukamy rozwiązania lub drogi, która może zaprowadzić tam, gdzie chcesz się znaleźć.

+48 663 794 403 biuro@erapsyche.pl

dr Agnieszka Fornalczyk

zaprasza na konsultacje psychologiczne służące podnoszeniu jakości życia w pracy.
Jeżeli coraz rzadziej zajmujesz się w pracy zadaniami przynoszącymi Ci satysfakcję, czujesz zmęczenie i rozdrażnienie częściej niż dotąd lub jeśli zarządzasz ludźmi i czujesz, że mogłabyś/mógłbyś robić to skuteczniej – przyjdź. Od lat pomagam ludziom w osiąganiu większej efektywności i satysfakcji w pracy.

+48 663 794 403 biuro@erapsyche.pl

prof. Alicja Senejko

zaprasza na konsultacje psychologiczne osoby, które chciałyby powrócić do równowagi po trudnych doświadczeniach życiowych.
Jeśli doświadczyłaś/łeś trudnych, traumatycznych lub kryzysowych przeżyć i wciąż przeżywasz ich skutki,  jeśli Czujesz, że Twoje życie zatrzymało się i nie możesz ruszyć dalej, a sił wcale nie przybywa – przyjdź. Pomogłam już wielu osobom odbudować siebie, odnaleźć spokój i radość życia.

+48 663 794 403 biuro@erapsyche.pl

Iwona Haba

zaprasza na konsultacje psychologiczne rodziców, dla których ważny jest rozwój ich dzieci.
Jeśli chciałabyś/chciałbyś skutecznie wspierać swoje dziecko w rozwoju – niezależnie od jego wieku lub pomóc mu w przeżywaniu rozwojowych trudności – przyjdź. Pomogłam wielu Rodzicom i ich Dzieciom budować satysfakcjonującą relację, wspierać rozwój talentów, odnajdywanie się dzieci w ich środowisku rówieśniczym.

+48 663 794 403 biuro@erapsyche.pl

Waldemar Chudziak

zaprasza na konsultacje z wizerunku publicznego. Jeśli chciałabyś/chciałbyś zbudować lub poprawić swój wizerunek lub wizerunek Twojej firmy, przed Tobą ważne wystąpienie – przyjdź. Podzielę się z Tobą 20-letnim doświadczeniem pracy w telewizji. Pomogę Ci stworzyć, zmienić lub wzmocnić to, jak jesteś i jak powinieneś być postrzegany. Wesprę Cię też w zyskaniu pewności siebie podczas wystąpień publicznych.

+48 663 794 403 biuro@erapsyche.pl

Joanna Stawińska

zaprasza na konsultacje z wizażu Badania pokazują, że "tak cię piszą, jak Cię widzą". Właściwie słyszał o tym każdy, ale niewielu ludzi ma dogłębną wiedzę na ten temat. Garderoba, makijaż, dodatki. Szafę ma każdy, ale trzeba mieć jeszcze odpowiedni klucz do jej drzwi. Ja go znajdę i dopasuję.

+48 663 794 403 biuro@erapsyche.pl

Nasi Partnerzy