O nas

Jesteśmy różni

Jesteśmy różni. Mamy rozmaite doświadczenia zawodowe i życiowe. Każdy z nas miał na swojej drodze zakręty. Każdy z nas potrafił sobie z nimi poradzić. Każdy potraktował je jako okazje do uczenia się, rozwoju i ostatecznie budowania samego siebie. Własnych granic, poczucia szczęścia. Wiemy jak to robić. Chętnie się tym z Tobą podzielimy.

dr Anetta Pereświet-Sołtan – założycielka

Psycholog społeczny i pedagog, trener biznesu, coach menagementu, wykładowca w Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, specjalistka w zakresie psychologii komunikacji interpersonalnej oraz zarządzania i organizacji.

Autorka lub współautorka wielu projektów szkoleń indywidualnych oraz grupowych dla różnych grup zawodowych (w tym: lekarzy, nauczycieli), firm o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Posiada bardzo duże doświadczenie w szkoleniu grupowym kadry menadżerskiej różnych szczebli, a także pracy indywidualnej z menadżerami w obszarze wzmacniania i rozwijania umiejętności kierowania ludźmi, budowania zespołów, podejmowania skutecznych działań w sytuacjach trudnych i kryzysowych.

Ma doświadczenie w pracy z nauczycielami i tutorami – konsultant tutorów, głównie w obszarze budowania relacji z dziećmi i młodzieżą, w oparciu o ich potrzeby rozwojowe. Autorka artykułów naukowych, komentator wydarzeń społecznych w mediach (głównie TVN, a także TVP oraz Polskie Radio Wrocław, Radio RAM, RMF, Radio ZET, Gazeta Wrocławska, portal Money.pl, portal ONET.pl).

Dumna mama i babcia, żona – wciąż w relacjach, niezmiennie budująca. Niezmiennie zafascynowana ludźmi i pracą z nimi. Szczęśliwa Kobieta.
 

dr Agnieszka Fornalczyk – założycielka, senior partner

Doktor psychologii, specjalistka psychologii biznesu, zarządzania oraz komunikacji w organizacji (certyfikat Central Connecticut State University, New Britain).

Wykładowca akademicki (UWr, PWr) i autorka wielu publikacji naukowych oraz popularnonaukowych.
 
Założycielka/właścicielka HR Projekt, doświadczony praktyk, konsultant, coach-supervisor, certyfikowany trener biznesu (od 1993r) oraz autorka wielu projektów szkoleniowych, m. in. w zakresie problematyki kierowania zespołem, przywództwa, komunikacji społecznej, negocjacji realizowanych dla wielu różnorodnych organizacji.
 
Dotychczas przeszkoliła ponad 8500 osób pracujących na różnych szczeblach w kilkudziesięciu instytucjach.
 
 

Waldemar Chudziak

Dziennikarz, wykładowca akademicki, trener szkoleniowy w zakresie kreowania wizerunku.
 
Działalność dziennikarska:
– W latach 1996-2016 w TVP SA (reportażysta, dokumentalista, prezenter, wydawca programów informacyjnych, m.in. „Faktów” TVP Wrocław i „Panoramy” TVP 2). 

Działalność PR:
– KGHM Polska Miedź SA
– Dolnośląski Fundusz Rozwoju
– Gitarowy Rekord Guinessa we Wrocławiu
– Mobile Climate Control
– Urząd Gminy w Łagiewnikach.

​​​​​​Działalność akademicka (w zakresie dziennikarstwa, zarządzania w mediach, komunikacji wizerunkowej, PR):
– Uniwersytet Wrocławski
– Dolnośląska Szkoła Wyższa
– SWPS w Warszawie
– Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. 

Długie lata prowadziłem się rockandrollowo, ale już jestem grzeczny. I to wcale nie jest nudne...
 

Kornelia Podsiadło

Psycholog biznesu z wieloletnim doświadczeniem.
 
Psycholog biznesu z wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientem oraz w rekrutacji personelu na stanowiska z branży IT, produkcyjnej i administracyjnej. Trener szkoleniowy z zakresu obsługi klienta, komunikacji oraz warsztaty aktywizacji zawodowej dla osób, które chciały wrócić lub wejść na rynek pracy. Realizowała również zadania w ramach projektów dofinansowanych ze środków unijnych, zarówno od strony klienta, jak i prowadzenia dokumentacji projektowej.

Szczęśliwa mama dwóch chłopców. W wolnym czasie fotografuje i rysuje. Miłośniczka wyjazdów za miasto, tych dalekich i bliskich.

 

 

Iwona Strzelewicz

 

Anna Wojtasik

Historyk sztuki, specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi, mediator.
 
Zajmuje się komunikacją interpersonalną, rozwiązywaniem konfliktów i odkrywaniem talentów. Wieloletni pracownik Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Ma doświadczenie w pracy z młodzieżą, a przede wszystkim z seniorami.
 
Szczęśliwa mama dwóch córek i właścicielka kotki.
 

Jarosław Wasilewski

Certyfikowany Terapeuta Uzależnień. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi, znajdującymi się w trudnym położeniu życiowym. Jest ordynowanym duchownym, absolwentem teologii. Posiada certyfikat Mazowieckiego Centrum Profilaktyki Uzależnień z zakresu nowych narkotyków tzw. „dopalaczy”.

Jest członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego w Janowicach Wielkich. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi. Wspierający mentor i duszpasterz. Inicjator i koordynator wielu działań społecznych i proekologicznych.

Pasjonuje się wędkarstwem.
 

Oksana Wasilewska

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień. Od kilkunastu lat jest dyrektorem Ośrodka Uzależnień w Janowicach Wielkich. Pedagog specjalny. Magister resocjalizacji. Przewodnicząca Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Zespołu Interdyscyplinarnego w Janowicach Wielkich.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi
od substancji oraz uzależnień behawioralnych. Specjalizuje się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej oraz grupowej. Posiada certyfikat Mazowieckiego Centrum Profilaktyki Uzależnień, z zakresu społeczno-psychologicznych implikacji – świata gier komputerowych – Modelowanie relacji „Dziecko w cyberprzestrzeni” oraz „Nowych narkotyków i substancji zastępczych”.

Motywuje, inspiruje i zachęca do rozwoju w różnych obszarach życia. Jej pasją są koty i akwarystyka. Jest posiadaczką pięknego okazu żbika europejskiego „dachowca”.
 

 

 Współpraca z ErĄ Psyche

Dorota Dałkowska

Konsultant w zakresie strategii. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej oraz londyńskiej Business School University of Greenwich.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii dla organizacji różnej wielkości, począwszy od korporacji, na lokalnych stowarzyszeniach skończywszy.

Od dzieciństwa pasjonatka koni. Właścicielka Enklawy, unikalnego miejsca stworzonego po to, by konie i ludzie mogli wspólnie cieszyć się życiem. Wychowawca koni z ponad 30-letnim doświadczeniem w szkoleniu koni, a także wspieraniu par: człowiek-koń w budowaniu wzajemnych relacji.
 

Prof. UWr. dr hab. Alicja Senejko

Psycholog rozwoju i osobowości. Kierownik Zakładu Psychologii Rozwoju Instytutu Psychologii Uniwersytetu. 

Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących rozwoju i zaburzeń osobowości i tożsamości człowieka w ciągu całego życia. Kieruje Zespołem Badawczym Psychologii Traumy. W Instytucie Psychologii UWr. jest odpowiedzialna za realizację tzw. modułów edukacyjnych z zakresu zaburzeń kształtowania tożsamości i osobowości młodzieży oraz psychologii konfliktów społecznych młodzieży i dorosłych.

Napisała lub zredagowała kilka książek naukowych oraz około stu publikacji naukowych. Autorka i współautorka kilku metod diagnostycznych dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Rozwojowych, European Association for Research on Adolescence (EARA), oraz International Society for the Study of Behavioral Development (ISSBD).
 

Joanna Stawińska

Ukończyła Akademię Wizażu i Stylizacji we Wrocławiu, a także uzyskała certyfikat z zakresu wizażu w Akademii Wizerunku we Wrocławiu. 

Wykonując zawód stylistki stara się wydobyć z każdej osoby najlepsze walory jej urody oraz przekazywać cenne uwagi dotyczące ubioru i makijażu.

Od 2012 roku swoje zamiłowanie do mody realizuje poprzez tworzenie własnych kolekcji odzieży. W 2016 ukończyła szkołę projektowania ubioru w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania ubioru w Warszawie.

"Modne ubrania są dodatkiem do kobiety; nigdy na odwrót." Mary Quant.
  

Nasi Partnerzy